רונית מוסלר - מנהלת בית הספר

                                                                                                                                                      שנה"ל תשפ"א

 שלום כתה א' , בוקר טוב לקהילת ביה"ס רמת אלון : מורים, תלמידים והורים יקרים בהתרגשות ובציפייה אנו פותחים היום את שנת הלימודים תשפ"א.

היום, זהו יום חג לכולנו, תלמידי כיתות א' הנרגשים מתחילים היום את צעדיהם הראשונים בבית הספר, לכם  אני רוצה לאחל בהצלחה , בבית שלנו תצרפו אות לאות ותצרו מילה, תחברו ספרה לספרה ותצרו מספר. תכירו שירים וסיפורים, תחוו פעילויות מגוונות תשחקו ותכירו חברים חדשים.

את תהליך הלמידה בבית הספר ילוו יחד אתכם צוות מורים מקצועי ומיומן .

אני מבטיחה לכם שכל צוות בית הספר, כאן ,בשבילכם, ואנו נהיה עמכם בצעדיכם הראשונים בהמון אהבה ותמיכה.

לבית ספרנו הצטרפו גם  תלמידים חדשים לכיתות ב- ו  ואני רוצה לאחל גם לכם איחולי  הצלחה רבה .

 

צוות יקר ותלמידים יקרים,

שנה חדשה היא כמו דף חדש במחברת, עבור כולנו.

תדמיינו  לעצמכם את כל הדברים הנפלאים שתרצו לעשות כאן החוויות, הרעיונות, היוזמות השאיפות, היעדים והמטרות…את הכול תוכלו להשיג, הכול אפשרי.

 במהלך הקיץ הושקעו מאמצים רבים לשיפור מראה בית הספר במבנה ומחוצה לו וברצוני לומר תודה לכל העוסקים במלאכה והשותפים בעשייה לעיריית רחובות , לסגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מר זוהר בלום, למנהלת האגף לחינוך הגברת אפרת צוקרמן ולמנהלת המחלקה לחינוך יסודי הגברת שרה והב.)

תודה גדולה ואישית ליושבת ראש הנהגת ההורים הגברת מזל לביא, שפועלת למענכם בכל שעה ובכל יום. תודה  להנהגה המוסדית על השותפות, החשיבה והעשייה הברוכה למען הקהילה .

 לכם, תלמידי כיתות ו' הבוגרים שלנו היום אתם מתחילים את שנת הלימודים האחרונה שלכם בבית שלנו. אני מאחלת לכם הצלחה רבה הטביעו את חותמכם לחיוב ומצו עד תום את האפשרויות הניתנות לכם.

 ברצוני לברך את הצוות החינוכי שהצטרף למשפחת רמת אלון בברכת הצלחה.

סתיו עיניי- מחנכת כיתה  א-3

חן שמואלי – מחכנת כיתה ב-1

מזי בזיני- מחנכת כיתה ה-2

גילה סיונוב – מורה למתמטיקה

קרן אהרוני- מורה לחינוך גופני

אליסה חלפון- מורה לאנגלית

 אני מאחלת להן הצלחה רבה בדרכנו המשותפת .

 ורגע לפני סיום אני פונה אליכם ההורים,

אומנם, זו שנה קצת אחרת, מאתגרת ושונה, אך אני מאמינה כי בשיתוף פעולה, שיח, שקיפות ואמון נצלח אותה יחדיו.  לכם תפקיד חשוב מאוד בתהליך הצמיחה של ילדכם בבית הספר , שיתוף הפעולה בינינו כמו גם האמון בנו יעזרו לנו להצליח במשימה. יש לנו מטרה משותפת ואנו יוצאים לדרך  למסע משותף. אתם, מפקידים בידינו את היקר מכל, אנו מבטיחים לשמור עליהם לדאוג לרווחתם, להעניק להם מקום חם, ידע וערכים.

 מכם תלמידים אבקש שתשמרו על הכללים והנהלים, תהיו קשובים להנחיות הצוות החינוכי למען הבריאות של כולנו.

במרחבי בית הספר ישנן עמדות חיטוי, תאי השירותים מוגדרים לפי שכבות, בכיתות, הקפידו לשטוף ידיים ולשמור על מרחק ככל שניתן, הקפידו על עטיית מסכה בהתאם לנהלים והביאו עימכם בכל יום הצהרת בריאות.

זכרו, אם כולנו נשמע לכללים ולנהלים ונפעל על פיהם נצליח יחד לצלוח  תקופה מאתגרת זו.

לסיום ,

ברצוני להודות לכל הצוות החינוכי ,לעובדי המנהלה ולמזכירות בית הספר שעבדו במהלך החופשה על מנת שבית הספר יהיה ערוך ומוכן לקליטת כל התלמידים.

תודה לאסנת רכזת חינוך חברתי , לאלמוג חולוסטוי מחנכת ו' 2 ולתלמידי כיתתה שהכינו את הטקס שתצפו בו כעת.

תודה גדולה ומיוחדת לשלמה אב הבית שעבד ועמל במשך החופשה ודאג לכל מה שצריך תודה לישראל שסייע ועזר תודה לצוות המנקות ולצביקה השומר.

 אני מאחלת לכולנו שנה טובה

שנה של הצלחה , של בריאות והגשמה. 

הגדרות כלליות כניסה למערכת