דבר המנהלת

 

ronit1

 

 

 

תלמידים והורים יקרים, משפחת "רמת אלון" ,

בהתרגשות ובציפייה גדולה אנו פותחים את שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה – תשע"ח.

בשנת הלימודים הצטרפו למשפחת "רמת אלון" 36 תלמידי כיתה א' ואנו מברכים אותם בברכת הצלחה.

אני רוצה לברך אתכם התלמידים, המורים וההורים בברכת שנה טובה, שנה של למידה ועשייה, שנה של צמיחה והתפתחות.

לכם, תלמידי כיתות א' היקרים, ברוכים הבאים. אני מאחלת לכם שנת למידה חווייתית ומשמעותית שבה תכירו מורים וחברים חדשים, תחוו חוויות ופעילויות מגוונות, תכירו סיפורים ושירים ותעשירו את עולמכם בתחומים השונים- כולנו מתרגשים יחד אתכם ונמצאים כאן ללוות אתכם.

לכם, הורים יקרים, תפקיד חשוב מאוד בתהליך הצמיחה של ילדכם בבית הספר. שיתוף הפעולה בינינו כמו גם האמון בנו, הינם משמעותיים וחשובים להצלחת התלמידים היקרים לנו מאוד. זכרו, יש לנו מטרה משותפת ואנו יוצאים לדרך יד ביד , זה לצד זה- למסע משותף.

אני שמחה לשתף כי בשנה זו נפתח את הייחודיות הבית ספרית ונאפשר לכל תלמיד ותלמידה לבחור תכניות להעשרה וללמידה.

הנחת היסוד שלנו היא כי הבחירה מלווה אותנו מידי יום כמעט בכל דבר שאנו עושים.  אנו, שרוצים לחנך את הילדים למאה ה- 21, מבינים כי עיקרון הבחירה הינו עקרון חשוב שיש לאמן בו את הילדים כבר מעכשיו. הבחירה האישית והאחריות שלצידה הן מאבני היסוד ללומד עצמאי, סקרן , פעיל ויוזם כתלמיד וכחבר בקהילה .

ולצד עיקרון הבחירה שמנחה אותנו מצטרף חלום… כי הכול מתחיל בחלום..

חלום לאפשר למורים לבחור נושא שהם אוהבים וללמד אותו , חלום לאפשר לילדים לבחור מה ללמוד- ולצד זה לשאוף שהלמידה תהיה אחרת ושונה, משמעותית וחווייתית, כזו שתשלב דרכי הוראה-למידה מגוונות. למידה שבה התלמידים ירכשו כלים להבניית ידע וליצירת ידע חדש ושתהיה שיתופית ופעילה לצד המשך פיתוח כישורים חברתיים ורגשיים- כל זאת מתוך אמונה כי ההתנסויות ומעורבות  הלומדים תהווה אמצעי לביטוי אישי שלהם למיצוי ולמצוינות.

ברצוני להודות לצוות המורים, לעובדי המנהלה ולמזכירות  בית הספר שעבדו במהלך החופשה על מנת שבית הספר יהיה ערוך ומוכן לקליטתם של התלמידים.

מאחלת אני לכל קהילת בית הספר "רמת אלון"  שנה טובה , שנה של ריבוי למידה ועשייה,

שנה של שיתוף פעולה.

שלכם,

רונית מוסלר- מנהלת בית הספר

 

 

 

 

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות